ZAPRASZAMY DO „KAZIMIERZA”

SZUKASZ SZKOŁY DLA SIEBIE? CZEKAMY WŁAŚNIE NA CIEBIE!!! PRZYJDŹ I PRZEKONAJ SIĘ SAM!!! REKRUTACJA NA ROK SZKOLNY 2018/2019 TRWA.

Drzwi Otwarte w „Kazimierzu”

DSC_0740W sobotę 17 marca w Liceum Ogólnokształcącym im. Kazimierza Wielkiego odbył się Dzień Otwartych Drzwi dla kandydatów do naszej szkoły. Uczniowie gimnazjów wraz z rodzicami brali udział w przygotowanych przez młodzież oraz nauczycieli „Kazimierza Wielkiego” atrakcjach. Spotkanie rozpoczęło się od występu Teatru Małych Form K, którzy przedstawili spektakl pt. „Plac Merkurego” na podstawie utworu Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego w reżyserii Pana Mieczysława Wojtasa i przy akompaniamencie Pana Włodzimierza Kukawskiego, następnie kandydaci mogli wziąć udział w warsztatach przedmiotowych z języka angielskiego, hiszpańskiego, niemieckiego i rosyjskiego, poznać tajniki chemii, biologii, fizyki i matematyki. Na zakończenie odbył się występ Teatrzyku historyczno-satyrycznego „Uczta u Wierzynka” oraz konkurs związany z treścią spektaklu.

Mamy nadzieję, że wielu naszych gości od września stanie się częścią społeczności „Kazimierza”. Serdecznie Was zapraszamy!!! Czekamy na Was!!!

Zapraszamy do galerii zdjęć autorstwa prof. Izabeli Harasymiak-Krzyżanowskiej.

 

Dołącz do nas!

Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące
im. Kazimierza Wielkiego w Lublinie
20-059 Lublin, Aleje Racławickie 17
tel/fax: +48 81 534 22 45
kom: +48 512 590 799
sekretariat@lokw.pl